Nettix tarjoaa markkinapaikkoja verkossa.

YHTEYSTIEDOT

NETTIX OY

Maistraatinportti 1 00240 Helsinki

YHTEYDENOTTO

LASKUTUS

Ark. 916

010 231 1713

laskutus@nettix.fi

YRITYSASIAKASPALVELU

Ark. 916

010 231 1710

yritykset@nettix.fi

ASIAKASPALVELU

Ark. 916, viikonloppuisin 11-16

0600 04070 (0,38 €/ min + pvm)

asiakaspalvelu@nettix.fi

MYYNTI

Logo_Nettiauto

Martti_nettix

Martti Lummela

Myynti

041 501 9170
martti@nettix.fi

Olli_nettx

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Mikko_nettix

Mikko Näppilä

Myynti

040 555  8562
mikko@nettix.fi

Jari Lempinen

Myynti

044 588 96 51
jari@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Veli-Matti_nettix

Veli-Matti Vänninmaja

Liiketoimintajohtaja

010 231 1711
(Ark. 918)
vellu@nettix.fi

Logo_Nettivuokraus_small

Toni Hartonen

Myynti

044 327 0880
toni@nettix.fi

Sebastian Lagerlöf

Myynti

050 584 9220
sebastian@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Henrik Reenpää

Tuottaja

045 132 3345
henrik@nettix.fi

maria4

Maria Christensen

Kehityspäällikkö

050 339 6966 (ark. 8-18)
maria@nettix.fi

Logo_Nettivene

Olli_nettx

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Juha_nettix

Juha Peltola

Myynti

0400 326 475
juha@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Logo_Nettikone

Mikko_nettix

Mikko Näppilä

Myynti

040 555  8562
mikko@nettix.fi

Jari Lempinen

Myynti

044 588 96 51
jari@nettix.fi

Olli Kokkola

Myynti Varsinais-Suomi

0500 – 871 004
olli@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Logo_Nettivaraosa

nettix-pekka

Yritysasiakaspalvelu ja -myynti

Ark. 8-16

010 231 1710
yritykset@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Logo_Nettimokki

Toni Hartonen

Myynti, laskutus ja asiakaspalvelu

044 327 0880
toni@nettix.fi

Logo_Nettimoto

Olli_nettx

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Juha_nettix

Juha Peltola

Myynti

0400 326 475
juha@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Logo_Nettikaravaani

Olli_nettx

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Juha_nettix

Juha Peltola

Myynti

0400 326 475
juha@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Juha_nettix

Juha Peltola

Myynti

0400 326 475
juha@nettix.fi

Martti_nettix

Martti Lummela

Myynti

041 501 9170
martti@nettix.fi

Olli_nettx

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Sami_nettix

Sami Ojala

Myynti

Lomalla

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Veli-Matti_nettix

Veli-Matti Vänninmaja

Liiketoimintajohtaja

010 231 1711 (ark. 9-18)
vellu@nettix.fi

Jyrki Lehti

Myynti

050 60061
jyrki.lehti@huutokaupat.fi

Olli Kokkola

Myynti

0500 871 004
olli@nettix.fi

Martti Lummela

Myynti

041 501 9170
martti@nettix.fi

Toni Hartonen

Myynti

044 327 0880
toni@nettix.fi

Juha Peltola

Myynti

0400 326 475
juha@nettix.fi

Mikko Näppilä

Myynti

040 555  8562
mikko@nettix.fi

Sebastian Lagerlöf

Myynti

050 584 9220
sebastian@nettix.fi

HALLINTO

Veli-Matti_nettix

Veli-Matti Vänninmaja

Liiketoimintajohtaja

010 231 1711 (ark. 9-18)
vellu@nettix.fi

Elena_nettix

Elena Suoranta

Toimistopäällikkö

010 231 1713
elena@nettix.fi

Jouni_nettix

Jouni Lehti

Kehityspäällikkö

jouni@nettix.fi

Kalle Toivonen

Kehityspäällikkö

kalle@nettix.fi

Kirsikka Isohanni

Palvelupäällikkö

kirsikka@nettix.fi

Maria Christensen

Kehityspäällikkö

maria@nettix.fi

Erno Kalalahti

Kaupallinen tuottaja

040 840 0723
erno@nettix.fi

Samuli Siivonen

Järjestelmäarkkitehti

samuli@nettix.fi

autosolution-medium

Esa Poikolainen 

Myynti

050 543 8961
esa.poikolainen@autosolution.fi

Kauppiaalle

Tarvitsetko yritysliittymän? Tutustu palvelukuvauksiin ja hinnastoon.

Mainostajalle

Ota yhteyttä mediamyyntiimme, kun haluat näkyä Suomen suurimmissa markkinapaikoissa.

Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä puhelimella, sähköpostilla tai lomakkeella. Yhteystiedoista löydät ihmiset NettiX:n takana.